021 - 46883691 ده خط
پوشش سراسری معرفی خدمات طرح تشویقی

اینترنت پرسرعت ADSL+2

مخفف كلمات Asymmetric Digital Subscriber Line به معناي خط اشتراك ديجيتال نامتقارن است. سرویس اینترنت پرسرعت ADSL فناوری است که با استفاده از خط تلفن ثابت و بدون اشغال شدن آن با سرعتی ۴۰ برابر سرعت Dial up به دنیای مجازی متصل خواهید شد، هم اکنون بیشتر از هزار مشترک، رای نت را برای استفاده از این خدمات انتخاب کرده اند. شما نیز به ما بپیوندید و درخواست اینترنت پرسرعت ADSL خود را هم اکنون ارسال نمایید و از تخفیفات و شرایط ویژه رای نت برخوردار شوید!

ADSL وابسته به پردازش سيگنالهاي ديجيتال و يك الگوريتم خلاق براي فشرده كردن حجم بالاي اطلاعات براي يك جفت خط معمولي تلفن است. به علاوه ايجاد تغييراتي در ترانس ها فيلترهاي آنالوگ و مبدلهاي آنالوگ/ديجيتال لازم است.

مشكل ديگر اين تكنولوژي طول خط تلفن است. چون خطوط تلفن بلند ممكن است سيگنال را ضعيف كنند. اگر از بيرون به ADSL نگاه كنيم به نظر ساده مي آيد. در لوله هاي نامرئي اطلاعات با سرعتهاي مختلف درون خطوط تلفن در حال حركت هستند. اما در درون اين تكنولوژي جائي كه همه ترانزيستورها كار مي كنند يك معجزه از تكنولوژي مدرن در حال انجام است.

مودمهاي ADSL براي خلق كردن كانالهاي چندتايي، پهناي باند موجود را با توجه به فركانس تقسيم مي كنند كه آنها هم به كانالهاي سرعت پايين يا سرعت بالا تقسيم مي شوند اين تكنولوژي در مودمهاي V.34 و V.32 وجود دارد.